COB-RGBW840-12mm-5m
LCL-FCOBRGB-A-420-WF2-5M-24V-K012-AS
Color Temperature: RGB + AMBER
65
24V
Specification Table
| CCT | RGB + AMBER |
| LED/m | 256.03 LED/ft |
| Voltage | 24 V |
| Power | 5.49 W/ft |
| Roll Length | 16.4 ft |
| Step Length | 1.31 in |
| IP Rating | 65 |
| Channel | 4 |
| PCB Width | 0.47 in |
Product Details
FCOB-RGBW840-12mm-5m Description


















